صفحه اصلی
غذاها
رزرو غذا
وبلاگ
ورود

تغذیه سالم یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن زندگی سالم و باکیفیت است. اهمیت تغذیه سالم در ابعاد مختلف سلامت جسمی، روانی، و کیفیت زندگی روزمره نمایان می شود. در این راستا توجه به تامین غذای سالم، باکیفیت و تازه، در صدر برنامه های گروه تهیه غذای هفت و نیم قرار گرفته است. برای مهمانی ها و جشن ها، مراسم ختم، غذای ادارات و سازمان ها و همچنین غذای مدارس می توانید با خیال راحت به کترینگ هفت ونیم سفارش دهید.

در کترینگ هفت و نیم، آشپزهای مجرب با رعایت دستورالعمل های استاندارد پخت غذا و با استفاده از مواد اولیه تازه و باکیفیت، به صورت روزانه غذاهایی سالم و تازه آماده می کنند. در ضمن کارشناسان تغذیه و بهداشت مجموعه، به طور مرتب بر روند کار آشپزخانه و تهیه غذا نظارت دارند تا با رعایت اصول بهداشتی، بهترین خدمات به مشتریان ارائه شود. اگر به کیفیت، سلامت و بهداشت غذا اهمیت می دهید، کترینگ هفت ونیم بهترین انتخاب برای شماست.

استفاده از آشپزهای مجرب، رعایت دستورالعمل های استاندارد پخت غذا، توجه به ایمنی غذا، رعایت اصول بهداشتی مکان پخت غذا و استفاده از تجهیزات روز در مرحله طبخ غذا مورد تاکید است. کارشناسان بهداشت و تغذیه گروه غذایی هفت و نیم بطور روزانه بر روند تهیه مواد اولیه، آماده سازی، پخت و توزیع غذا نظارت مستمر دارند. 

 

 

 

کترینگ هفت و نیم

آدرس : تهران ، انتهای اتوبان ستاری شمال، دوربرگردان به سمت ستاری جنوب،خیابان اخلاص پلاک 11

شماره تماس : 02144845300
ایمیل :  support@7onim.ir

ما را دنبال کنید 

   

مجوزها 

کپی رایت © تمام حقوق محفوظ است.